Op zaterdag 19 april werd alweer de 14e editie van Filanumis in de Expohal van Houten gehouden. Zoals de naam al doet vermoeden is dit een beurs voor zowel munten- als postzegelverzamelaars. Naast de 76 standhouders die er stonden voor alles wat met munten en papiergeld heeft te maken, waren er ook 59 standhouders voor de postzegelverzamelaars.
Uiteraard waren er voor de postzegelverzamelaars veel Nederlandse standhouders, maar ook stonden er standhouders uit België, Duitsland en Frankrijk. Tevens waren er enkele verenigingen aanwezig, zoals Al Barid, Britannia, Israël en uiteraard de Perfinclub Nederland.
De stand werd bemand door Nico van der Lee en Pieter Reijbroek en toen ik om half 12 binnenkwam, was het erg druk in de hal en ook bij de stand van de PCN zaten een aantal belangstellenden te zoeken tussen de postwaardestukken en de aanbiedingen met kaartjes van losse perfins.
Volgens Nico van der Lee waren er ook al een aantal PCN-leden bij de stand geweest en heeft zich ook een kandidaat-lid opgegeven.
De hoofdredacteur van het blad Filatelie heeft zich uitvoerig laten informeren door Pieter Reijbroek over alles wat de Perfinclub te bieden heeft.
Dat perfins in de belangstelling staan, weten we natuurlijk wel. Maar het is ook erg belangrijk om je gezicht regelmatig op beurzen te laten zien en doordat Houten redelijk centraal ligt, komen er veel verzamelaars op af.
Petje af voor Nico en Pieter die zich geheel belangeloos de hele dag hebben ingezet om de Perfinclub wederom te promoten.
Jan Spekschoor